Hücresel Dolgu Sistemi Teklifi

Hücresel Dolgu Sistemi Teklifi

Hücresel dolgu sistemi teklifi için malzeme özelliklerinin doğru olarak tespit edilmiş olması gerekir.

Geocell hücresel dolgu malzemesi ülkemizde birçok farklı isimle tanımlanmaktadır. Ayrıca kafa karıştıran şartname tanımları ile de karşılaşılmaktadır. Malzemenin zemin hücresi, şev stabilizasyon hücresi, geohücre, geo web, hücresel strüktür gibi birçok ismi olmakla birlikte tarif edilen malzeme pozu aynıdır.

Malzeme Parametreleri

Hücresel dolgu sistemi teklifi malzemenin kaynak açıklığı ve yüksekliği dikkate alınarak hazırlanır. Bununla birlikte kullanılacak geocell miktarı da teklif için önemli bir unsurdur.

Geocell yüksekliği
Geocell yüksekliği

Hücresel dolgu sistemi seçiminde iki ana parametre vardır;

Kaynak Açıklığı (W) : Malzeme şeritlerinin yapıştırma aralığını ifade eden kaynak açıklığıdır. Ne kadar büyük olursa açılmış hücre göz açıklıkları da o kadar büyük olur.

Hücre Yüksekliği (H) : Hücresel dolgu şeritlerinin yüksekliğini ifade eder. Yükseklik arttıkça malzeme derinliği artar. Dolayısıyla hücre içerisine konulabilir dolgu malzemesi miktarı da artar.

Hücresel Dolgu Sistemi Teklif Formu

Hücresel dolgu toprak tutucu Geocell malzemesi temini öncesinde ürün özelliklerinin doğru tanımlanmış olması gerekir. Özellikle teklif alınacak malzemenin teknik şartnamesinde belirtilen özelliklerde olmasına dikkat edilmelidir. Talep ettiğiniz hücresel dolguya ait teknik şartname var ise lütfen mesaj bölümünde bizlere bilgi veriniz. Sizlere en hızlı şeklide geri dönüş yapabilmemiz için lütfen bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçeceğiz.

Hücresel dolgu sistemi birim fiyatları, HDS temini, Geocell birim fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

  Malzeme Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  * Doldurulması zorunlu alanlar.

  Profesyonel Destek

  Aklınızda sorular mı var? Deneyimli teknik ekibimiz ile iletişime geçerek hızlı ve güvenilir profesyonel destek alabilirsiniz.

  Whatsapp Business Canlı Destek

  (+90) 532 473 2538 | Pzt-Cmt 09:00 – 18:00