Hizmetler

hücresel dolgu sistemi

Hücresel Dolgu Sistemi Geocell

Proje - Danışmanlık & Uygulama Hizmetleri

Hücresel Dolgu Sistemi Geocell bal peteği şeklinde üç boyutlu hücrelerden oluşan, yüksek yoğunluklu polietilen malzemeden imal edilmiş şev stabilizasyonu, erozyon kontrolü, zemin güçlendirme ve zemin ıslah malzemesidir.Devamı »
geofoam hafif dolgu

Geofoam Hafif Dolgu Sistemi

Proje - Danışmanlık & Uygulama Hizmetleri

EPS Geofoam hafif dolgu sistemi düşük ağırlıklı, yüksek taşıma kapasitesine sahip yenilikçi inşaat malzemesidir. Geleneksel dolgu malzemelerine oranla 100 kat daha hafiftir. Boşluk doldurma, zemine gelen yükleri azaltma gibi birçok uygulamada kullanılmaktadır.Devamı »
zemin güçlendirme geotekstil geogrid

Geosentetiklerle Zemin Güçlendirme

Proje - Danışmanlık & Uygulama Hizmetleri

Günümüzün yenilikçi zemin malzemeleri olan Geosentetikler ile zemin ıslahı ve güçlendirme proje, uygulamaları yapıyoruz. Örgülü geotekstiller ve geogridler zemin güçlendirme projelerinde sıklıkla kullanılan malzemelerdir.Devamı »
istinat duvarı geogridli

Geogrid Donatılı MSE İstinat Duvarları

Proje - Danışmanlık & Uygulama Hizmetleri

Geogrid donatılar ile kalıp ve beton olmadan imal edilen, toprağın güçlendirilmesi (MSE) ilkesine göre çalışan toprakarme istinat duvarlarıdır. Ön yüzleri düz bloklu, saksı bloklu, hücresel dolgu sistemli olabilir. Depreme karşı son derece güvenli, sınırsız yüksekliğe ulaşabilen istinat yapılarıdır.Devamı »
inşaat müteahhitlik hizmetleri

Genel Müteahhitlik Hizmetleri

Anahtar Teslim İnşaat & Mühendislik Çözümleri

Deneyimli teknik ekibimiz ile yapıların projelendirme aşamasından imalat ve tamamlanma aşamalarına kadar anahtar teslim çözümler üretiyoruz.Devamı »